Digitální názory
 
Obrázek
 

Archiv: Květen 2008

Google si přes noc změnil favicon

30. 5. 2008

Velký Google se rozhodl vyměnit svoji starou favicon (pro ty, kteří by nevěděli, co to je to „favicon“, doporučuji pročíst tento článek). Pokračování »

Nemůžete na internetu něco nalézt? Pomůže Vám “Google for idiots”!

30. 5. 2008

Už se Vám možná někdy stalo, že Vás někdo doslova otravoval s tím, že na internetu něco hledá a nemůže najít a vy, takovej profesionál, byste to jistě našel během chvilky. Poradím Vám, jak tuto situaci řešit :) Pokračování »

Chcete snadno zapamatovatelné logo? Pořiďte si logotyp s podprahovým sdělením

28. 5. 2008

Jak to dopadne, když někdo při navrhování logotypu nepřemýšlí … Pokračování »

Say “Yeah” please ….

26. 5. 2008

Myslím, že hodně z vás už někdy narazilo na osobu, která „vole“ doslova házela za každé druhé slovo. Možná byste si řekli, že tohle je typické pouze pro nás čechy, dávat do věty něco, co tam prostě nepatří. Ovšem nenechte se mýlit … angličani to umějí také :) Pokračování »

Jak se na živě.cz řeší problémy s pevným diskem …

20. 5. 2008

Je to sice jež dávno, ale myslím, že by stálo za to, si tuto událost, která se dá považovat za mezník v řešení problémů s kapacitou HDD, připomenout. Pokračování »

Dražba MyEgo.cz? Hulánova dobrá propagačka …

18. 5. 2008

Kolem dražby internetového „mega“ blogu MyEgo.cz se toho celkem hodně dělo. A výsledek? Myslím, že se dá říci, že nikoho nepřekvapil … Pokračování »

Jak vypadá svět pohledem rentgenových paprsků?

10. 5. 2008

Tyto unikátní fotografie jsou bezpochyby více než zajímavé… Pokračování »

Nový kabát, triumf v podobě porna a česká lokalizace - to jsou první květnové dny na českém internetu

6. 5. 2008

Jak jsme se v posledních dnech mohli přesvědčit, se začátkem května „nerozkvétají“ pouze stromy, ale i český internet. Během posledních dvou dní došlo ke spuštění zpravodajského portálu tn.cz, zive.cz změnilo svůj kabát a google vypustil počeštěné mapy. Pokračování »

Prodej Seznamu už začal - za 15 mld. je Váš!

4. 5. 2008

Prodej největšího tuzemského portálu Seznam.cz zřejmě začal. Případní zájemci o účast v tendru již začali podepisovat závazek mlčenlivosti, který předchází vyzvednutí informačního prospektu. Pokračování »

Zbrusu nové služby v nabídce Gmail!

2. 5. 2008

Možná jste si již všimli, že Gmail usilovně pracuje na svých službách. V mailových schránkách se v malé míře mění fonty, zrychluje se načítání aplikace, způsob zobrazování a mnoho dalších detailů. To vše bylo a je důkazem, že Gmail „neusnul na vavřínech“. Nyní se ovšem objevili informace o tom, čeho by chtěl Gmail dosáhnout. A vskutku, jestli se mu to povede, máme se na co těšit:) Pokračování »

Stránka 1 z 212»
 

All rights reserved l copyright © 2008 digitalni.nazory.cz

 
 
Blog

Galerie

Kontakt

Archiv

Rubriky

Odkazy